29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMININ 95. YIL DÖNÜMÜ İLÇEMİZDE KUTLANDI


Cumhuriyet Bayramı kutlamaları 28 Ekim Pazar günü Atatürk Anıtına çelenklerin sunulmasıyla başladı. 29 Ekim Pazartesi günü saat 09:00’ da Kaymakamlık makamında Kaymakamımız Davut DÜZGÜN bayram tebriklerini kabul etti. Tebriklerin ardından kutlama programı Güneysu Kapalı Spor salonuda yapıldı.

Programa Kaymakamımız Davut DÜZGÜN, Belediye Başkanı Halil TURAN, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Akif KARSLI, Milliyetçi Haraket Partisi İlçe Başkanı Kazım KARA, İYİ Parti İlçe Başkanı Ali Rıza ÖZTÜRK, daire amirleri, öğretmen, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Kaymakamımız ve Belediye Başkanı halkın bayramını kutladı.Daha sonra Kaymakamımız Davut DÜZGÜN bir konuşma yaptı.

Programda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı okundu.

Programda Güneysu Anaokulu ve Özel Bilge Ortaokulunun gösterilerinden sonra Özel Bilge Okulunun halk oyunları gösterisi yer aldı.

Program, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle ilçede düzenlenen Şiir ve Kompozisyon yarışmasında dereceye girenler ve programda bayrak koşularında dereceye girenlere ödüllerinin verilmesi ile son buldu.

.
İSAY2 Galeri .